See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala Na Wyspie Sp. z o.o. w Żarach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby Szpitala na Wyspie Sp. o.o. w Żarach w podziale na trzynaście części (zadań) w ilościach i asortymencie określonych w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki 1.1 – 1.13 do SWZ w zakresie: Zadanie nr 1 - Sukcesywna dostawa igieł, strzykawek, motylków, wkłuć dożylnych i przyrządów do przetoczeń. Zadanie nr 2 - Sukcesywna dostawa akcesoriów do aparatu do terapii nerkozastępczej Prismaflex. Zadanie nr 3 - Sukcesywna dostawa ostrzy chirurgicznych, pojemników na odpady, kanek doodbytniczych. Zadanie nr 4 - Sukcesywna dostawa różnych materiałów medycznych. Zadanie nr 5 - Sukcesywna dostawa wkładów workowych, zestawów do odsysania. Zadanie nr 6 - Sukcesywna dostawa elektrod do pomiaru rzutu serca do urządzenia NICCOMO. Zadanie nr 7 - Sukcesywna dostawa różnych materiałów medycznych. Zadanie nr 8 - Sukcesywna dostawa akcesoriów do nebulizatora oraz resuscytatorów jednorazowego użytku. Zadanie nr 9 - Sukcesywna dostawa akcesoriów do aparatów firmy Drager. Zadanie nr 10 - Sukcesywna dostawa przedłużaczy do strzykawki automatycznej oraz niemagnetycznych elektrod EKG do MRI. Zadanie nr 11 - Sukcesywna dostawa cewników dializacyjnych. Zadanie nr 12 - Sukcesywna dostawa zestawów infuzyjnych, akcesoriów do ssaka elektrycznego Basic 30 oraz zamkniętych systemów odsysania z rurki intubacyjnej. Zadanie nr 13 - Sukcesywna dostawa narzędzi endoskopowych.
Interne Kennung: SNW/ZP-371-7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Sukcesywna dostawa igieł, strzykawek, motylków, wkłuć dożylnych i przyrządów do przetoczeń.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Sukcesywna dostawa akcesoriów do aparatu do terapii nerkozastępczej Prismaflex.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Sukcesywna dostawa ostrzy chirurgicznych, pojemników na odpady, kanek doodbytniczych.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Sukcesywna dostawa różnych materiałów medycznych.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Sukcesywna dostawa wkładów workowych, zestawów do odsysania.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Sukcesywna dostawa elektrod do pomiaru rzutu serca do urządzenia NICCOMO.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Sukcesywna dostawa akcesoriów do nebulizatora oraz resuscytatorów jednorazowego użytku.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Beschreibung: Sukcesywna dostawa akcesoriów do aparatów firmy Drager.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: Sukcesywna dostawa przedłużaczy do strzykawki automatycznej oraz niemagnetycznych elektrod EKG do MRI.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Beschreibung: Sukcesywna dostawa cewników dializacyjnych.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Beschreibung: Sukcesywna dostawa zestawów infuzyjnych, akcesoriów do ssaka elektrycznego Basic 30 oraz zamkniętych systemów odsysania z rurki intubacyjnej.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Sukcesywna dostawa narzędzi endoskopowych.
Interne Kennung: Część nr 13