2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ 1: Kompresní systém H2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní dodávka kompresního systému pro komprimaci H2 pro vývojové prostředí H2 technologií do sídla společnosti APT, spol. s r.o. Poděbradská 470/62, 198 00 Praha 9. Zakázka bude realizována v rámci projektu TN02000007 s názvem Národní centrum vodíkové mobility v Programu na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací Národní centra kompetence v dílčím projektu DP008 s názvem Ekosystém plnění vodíku rychlostí přesahující 60 g H2/s. Projekt TN02000007 Národní centrum vodíkové mobility je spolufinancován se státní podporou Technologické agentury ČR v rámci Programu Národní centra kompetence. Požadavky na zařízení: Kontejnerové provedení pro instalaci ve vnějším prostředí. Provedení musí umožňovat autonomní provoz kompresního systému. Součástí jsou zejména: • systém napájení; • provozní chlazení; • systém řízení – frekvenční měnič, řízené ventily; • bezpečnostní systém – Emergency stop, detekce koncentrace H2 ve vzduchu, havarijní ventilace, max. teploty, minimální vstupní tlak H2; • vzdálená správa – systém uzpůsoben pro komunikaci s řídícím PLC. Rozměr zařízení musí být v souladu s typizovanými parametry ISO kontejnerů. Sestavu příslušenství lze kompletovat na místě užití (např. vzduchotechnické výdechy, odtlakovací komíny) z důvodu přepravy zařízení. Musí být zajištěna možnost dodatečného rozšíření kompresního systému na výstupní tlak minimálně 700 bar, maximálně 900 bar, a výkon minimálně 9 kg H2/h. Kompresní systém je určený pro provoz s H2 5.0 bez rizika znečištění H2 pro použití v palivových článcích určených pro vozidla. Předmět veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován zejména v zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42123000 Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní dodávka kompresního systému pro komprimaci H2 pro vývojové prostředí H2 technologií do sídla společnosti APT, spol. s r.o. Poděbradská 470/62, 198 00 Praha 9. Zakázka bude realizována v rámci projektu TN02000007 s názvem Národní centrum vodíkové mobility v Programu na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací Národní centra kompetence v dílčím projektu DP008 s názvem Ekosystém plnění vodíku rychlostí přesahující 60 g H2/s. Projekt TN02000007 Národní centrum vodíkové mobility je spolufinancován se státní podporou Technologické agentury ČR v rámci Programu Národní centra kompetence.
Interne Kennung: VZ 1: Kompresní systém H2