2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY BOROWA
Beschreibung: Szacunkowa ilość odpadów komunalnych, którą Zamawiający przewiduje do odebrania od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w okresie realizacji zamówienia tj. od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. wynosi około 2 500,00 Mg, z czego: -niesegregowane odpady komunalne – 1 452,00 Mg, -selektywne odpady komunalne – 1 044,50 Mg, -materiały izolacyjne – 3,50 Mg. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i właścicieli nieruchomości niezamieszkałych oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, na których powstają odpady komunalne z terenu Gminy Borowa w latach 2026-2027. Zakres zamówienia dotyczy: 1. odpadów niesegregowanych, zmieszanych (20 03 01) zbieranych z częstotliwością jeden raz na 4 tygodnie, a w okresie od 1 kwietnia do 31 października jeden raz na 2 tygodnie; 2. bioodpadów stanowiących odpady komunalne (20 01 08, 20 02 01) zbieranych z częstotliwością jeden raz na 4 tygodnie, a w okresie od 1 kwietnia do 31 października jeden raz na 2 tygodnie; 3. odpadów zbieranych selektywnie 1 raz w miesiącu: a) papier i tektura stanowiące odpady komunalne (15 01 01, 20 01 01), b) metale i tworzywa sztuczne, w tym opakowania wielomateriałowe stanowiące odpady komunalne (15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 20 01 39, 20 01 40), c) szkło stanowiące odpady komunalne (15 01 07, 20 01 02); d) odpady wielkogabarytowe stanowiące odpady komunalne (20 03 07), e) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny stanowiący odpady komunalne (20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36), f) zużyte opony stanowiące odpady komunalne (16 01 03), g) materiały izolacyjne stanowiące odpady komunalne (17 06 04), h) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych stanowiące odpady komunalne (17 01 07, 17 01 07, 17 09 04) i innych odpadów komunalnych wymienionych w załączniku Nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia. Zamówienie przewiduje wyposażenie nieruchomości w worki do selektywnej zbiórki odpadów oraz wyposażenie nieruchomości niezamieszkałych w kontenery KP7 (w ilości około 2 szt.) oraz wyposażenie Punku Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Borowej w pojemniki: 2 szt. KP 33 (przeznaczone na zbieranie odpadów wielkogabarytowych oraz materiałów izolacyjnych); 1 szt. KP 15 (przeznaczony na zbieranie odpadów budowlanych i rozbiórkowych) oraz 2 szt. KP 10 (przeznaczony do zbierania opon i bioodpadów). Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do odbioru, transportu i zagospodarowania wynosi około 2 500,00 Mg (1 200,00 Mg w 2026 r. oraz 1 300,00 Mg w 2027 r.). Szacunkowa ilość nieruchomości zamieszkałych przewidzianych do obsługi wynosi około 1 364. Szacunkowa ilość nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne przewidzianych do obsługi wynosi około 68 podmiotów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera załącznik
Vorherige Bekanntmachung: 706360-2025
Interne Kennung: RGO.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, z terenu Gminy Borowa w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.