2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu RIS/PACS wraz z Integracja RIS z POZ- 5 jednostek w ramach kompleksowej transformacji cyfrowej i wzmocnienia cyberbezpieczeństwa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej – Część. II
Beschreibung: 1) Przedmiotem Zamówienia jest Rozbudowa systemu RIS/PACS wraz z Integracja RIS z POZ- 5 jednostek w ramach kompleksowej transformacji cyfrowej i wzmocnienia cyberbezpieczeństwa Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej – Część. II (Zadanie 1 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - Rozbudowa PACS/RIS, Zadanie 1 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy – Integracja RIS z POZ- 5 jednostek, Usługi wdrożeniowe) 2) Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w Formularzu - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) – szczegółowa oferta cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Interne Kennung: DZ-271-1-12/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001