2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tychowo odpadów komunalnych, ich transport i zagospodarowanie
Beschreibung: 1. Nazwa nadana zamówieniu: Odbieranie z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tychowo odpadów komunalnych, ich transport i zagospodarowanie. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) wykonanie usług odbioru odpadów komunalnych zmieszanych i bioodpadów z dostarczeniem tych odpadów do Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych; 2) wykonanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów segregowanych, wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych, od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Tychowo oraz z PSZOK. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. Dokumenty te stanowią załączniki do SWZ.
Interne Kennung: PIN.I.271.14.2024.BK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Nazwa nadana zamówieniu: Odbieranie z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tychowo odpadów komunalnych, ich transport i zagospodarowanie. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) wykonanie usług odbioru odpadów komunalnych zmieszanych i bioodpadów z dostarczeniem tych odpadów do Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych; 2) wykonanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów segregowanych, wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych, od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Tychowo oraz z PSZOK. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. Dokumenty te stanowią załączniki do SWZ