2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer ICT-Infrastructuur
Beschreibung: De OFGV zoekt een contractant die het beheer van de huidige ICT Infrastructuur uitvoert en waarbij de contractant als 'een goed huisvader' zijn opdracht uitvoert en proactief meedenkt en adviseert over mogelijkheden om de ICT omgeving actueel en toekomstbestendig te houden (meegaan met technologische ontwikkelingen). Daarnaast is het van belang dat de contractant kan voldoen aan de eisen rondom de levering van hard-/software bij "End-of-life" of bij nieuwe technologische ontwikkelingen (lees: doorontwikkeling). ***
Interne Kennung: ICT2025/OFGV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De OFGV zoekt een contractant die het beheer van de huidige ICT Infrastructuur uitvoert en waarbij de contractant als 'een goed huisvader' zijn opdracht uitvoert en proactief meedenkt en adviseert over mogelijkheden om de ICT omgeving actueel en toekomstbestendig te houden (meegaan met technologische ontwikkelingen). Daarnaast is het van belang dat de contractant kan voldoen aan de eisen rondom de levering van hard-/software bij "End-of-life" of bij nieuwe technologische ontwikkelingen (lees: doorontwikkeling).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer ICT Infrastructuur
Beschreibung: Zie de gunningsleidraad.
Interne Kennung: 1