12499-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawy zestawów do anatomicznej repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych w osteoporozie i nowotworach oraz stymulatorów przeciwbólowych rdzenia kręgowego o stałym natężeniu prądu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy zestawów do anatomicznej repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych w osteoporozie i nowotworach oraz stymulatorów przeciwbólowych rdzenia kręgowego o stałym natężeniu prądu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy zestawów do anatomicznej repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych w osteoporozie i nowotworach oraz stymulatorów przeciwbólowych rdzenia kręgowego o stałym natężeniu prądu dla potrzeb WSzZ w Kielcach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo - cenowy. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawierają nw. załączniki: • załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego na zasadach depozytu
Vorherige Bekanntmachung670947-2025
Interne KennungEZ/82/2025/MK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1- Zestaw do anatomicznej repozycji trzonów kręgosłupa w złamaniach kompresyjnych w osteoporozie i nowotworach
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo - cenowy
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet n 2- Stymulator przeciwbólowy rdzenia kręgowego o stałym natężeniu prądu
Interne KennungPakiet 2