See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i przetwarzanie ustabilizowanego komunalnego odwodnionego osadu ściekowego powstającego w procesie oczyszczania ścieków i przeróbki osadów
Beschreibung: przedmiotem zamówienia jest odbiór i przetwarzanie unieszkodliwianie lub odzysk ustabilizowanego odwodnionego osadu ściekowego powstającego w procesie oczyszczania ścieków i przeróbki osadów
Vorherige Bekanntmachung: 306196-2025
Interne Kennung: FZ.270.3.2025.IV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i przetwarzanie ustabilizowanego komunalnego odwodnionego osadu ściekowego powstającego w procesie oczyszczana ścieków i przeróbki osadów Pakiet A
Interne Kennung: FZ.270.3.2025.IV Pakiet A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Okoliczności skorzystania z opcji : Zamawiający jest uprawniony skorzystać z prawa opcji w całości w przypadku zaistnienia takiej potrzeby, minimalna wartość zamówienia w pakiecie: 1.250.000,00 zł netto, maksymalna wartość opcji w pakiecie - 2.300.000,00 zł netto
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i przetwarzanie ustabilizowanego komunalnego odwodnionego osadu ściekowego powstającego w procesie oczyszczania ścieków i przeróbki osadów Pakiet B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i przetwarzanie (unieszkodliwianie lub odzysk) ustabilizowanego, odwodnionego komunalnego osadu ściekowego powstającego w procesie oczyszczania ścieków i przeróbki osadów
Interne Kennung: FZ.270.3.2025.IV Pakiet B
Beschreibung der Optionen: Okoliczności skorzystania z prawa opcji : Zamawiający jest uprawniony skorzystać z prawa opcji w całości w przypadku zaistnienia takiej potrzeby, minimalna wartość zamówienia w pakiecie: 1.250.000,00 zł netto, maksymalna wartość opcji w pakiecie - 2.300.000,00 zł netto
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i przetwarzanie ustabilizowanego komunalnego odwodnionego osadu ściekowego powstającego w procesie oczyszczania ścieków i przeróbki osadów Pakiet C
Interne Kennung: FZ.270.3.2025.IV Pakiet C
Beschreibung der Optionen: -Okoliczności skorzystania z prawa opcji: Zamawiający jest uprawniony skorzystać z prawa opcji w całości w przypadku zaistnienia takiej potrzeby, minimalna wartość zamówienia w pakiecie: 1.250.000,00 zł netto, maksymalna wartość opcji w pakiecie :2.300.000,00 zł netto
Los: LOT-0004
Titel: Odbiór i przetwarzanie ustabilizowanego komunalnego odwodnionego osadu ściekowego powstającego w procesie oczyszczania ścieków i przeróbki osadów Pakiet D
Interne Kennung: FZ.270.3.2025.IV Pakiet D
Beschreibung der Optionen: okoliczności skorzystania z opcji: - Zamawiający jest uprawniony skorzystać z prawa opcji w całości w przypadku zaistnienia takiej potrzeby, minimalna wartość zamówienia w pakiecie 1.250.000,00 zł netto, maksymalna wartość opcji w pakiecie - 2.300.000,00 zł netto