125005-2026 - Planung
Tschechien – Computerunterstützung und -beratung – Prodloužení licencí a zajištění podpory k platformě Born Digital Studio včetně rozvoje IS CRR
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProdloužení licencí a zajištění podpory k platformě Born Digital Studio včetně rozvoje IS CRR
Beschreibung- uzavření rámcové dohody na dobu 4 let - prodloužení časově omezené licence k softwarové platformě Born Digital Studio. Součástí je technická podpora, která zahrnuje software maintenance (přístup k aktualizacím a novým release platformy) a operativní technickou podporu při řešení incidentů a nefunkčností Born Digital Studia, vrstvy AI automatizované procesy a frontendu. Konkrétní parametry poskytovaných služeb operativní technické podpory budou vymezeny v SLA. - rozvoj informačního systému zadavatele prostřednictvím využití umělé inteligence na platformě Born Digital Studio. Součástí je vývoj a implementace nadstavbových modulů a AI agentů zaměřených na optimalizaci procesů spojených s administrací dotačních programů, zvýšení efektivity činností zadavatele a zajištění plné kompatibility s existujícími komponentami AI informačního systému. - provozní a testovací virtuální infrastrukturu, Azure kredity za AI transakce na 4 roky
Interne KennungSpisCe 2783/2025/OFPŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
LosLOT-0001
TitelLicenční práva k platformě Born Digital Studio a rozvoj IS CRR
Beschreibung- prodloužení časově omezené licence k softwarové platformě Born Digital Studio. Součástí je technická podpora, která zahrnuje software maintenance (přístup k aktualizacím a novým release platformy) a operativní technickou podporu při řešení incidentů a nefunkčností Born Digital Studia, vrstvy AI automatizované procesy a front-endu. Konkrétní parametry poskytovaných služeb operativní technické podpory budou vymezeny v SLA. - rozvoj informačního systému zadavatele prostřednictvím využití umělé inteligence na platformě Born Digital Studio. Součástí je vývoj a implementace nadstavbových modulů a AI agentů zaměřených na optimalizaci procesů spojených s administrací dotačních programů, zvýšení efektivity činností zadavatele a zajištění plné kompatibility s existujícími komponentami AI informačního systému.
Interne KennungCENT_2811/2026
Optionen
Beschreibung der Optionenano, § 100 odst 3 ZZVZ, promítnuto do předpokládané hodnoty VZ