See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup potravin – Rámcová dohoda – opakované řízení
Beschreibung: Zadávací řízení je děleno na 4 části. Účastník může podat svoji nabídku do libovolného počtu částí podle svého uvážení. V každé části zadávacího řízení bude uzavřena jedna rámcová dohoda se třemi účastníky, jejichž nabídky se umístí na prvních třech místech, a které projdou procesem posouzení nabídek. Zadavatel stanovuje, že minimální počet účastníků, se kterými bude uzavřena příslušná rámcová dohoda je jeden účastník.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Různé potravinářské výrobky
Beschreibung: Předmětem části zadávacího řízení je opakovaná dodávka potravin, které jsou uvedeny v příloze č. 1.4 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15850000 Teigwaren, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15870000 Würzmittel, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Výrobky pekárenské a cukrářské
Beschreibung: Předmětem části zadávacího řízení je opakovaná dodávka potravin, které jsou uvedeny v příloze č. 1.3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Ovoce, zelenina a podobné produkty – Obiloviny, brambory, zelenina, ovoce a ořechy
Beschreibung: Předmětem části zadávacího řízení je opakovaná dodávka potravin, které jsou uvedeny v příloze č. 1.2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Živočišné produkty, maso a masné výrobky
Beschreibung: Předmětem části zadávacího řízení je opakovaná dodávka potravin, které jsou uvedeny v příloze č. 1.1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse