See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Siedliszcze w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych w granicach administracyjnych Gminy Siedliszcze w roku 2026. Szacowana masa ogółem odpadów do odebrania wynosi 978,21Mg. Realizacja zamówienia musi zapewniać osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 399), zapisami Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (tj. Dz.U. z 2021 r. poz. 906 z późn. zm.), wytycznymi Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Lubelskiego oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Siedliszcze. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa Opis przedmiotu zamówienia oraz Projekt umowy – jako załączniki do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych w granicach administracyjnych Gminy Siedliszcze w roku 2026. Szacowana masa ogółem odpadów do odebrania wynosi: Rok 2026 978,21 Mg Realizacja zamówienia musi zapewniać osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 399), zapisami Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (tj. Dz.U. z 2021 r. poz. 906 z późn. zm.), wytycznymi Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Lubelskiego oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Siedliszcze. Przedmiot zamówienia szczegółowo określa Opis przedmiotu zamówienia oraz Projekt umowy – jako załączniki do SWZ.