125049-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Leki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych ujętych w 30 pakietach. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 686658-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Środki przeciwbólowe (leki narkotyczne) - Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leku. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego (leki psychotropowe)– Pakiet nr 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Różne produkty lecznicze - Pakiet nr 3.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Różne produkty lecznicze – Pakiet nr 4.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Środki przeciwbólowe – Pakiet nr 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Różne produkty lecznicze – Pakiet nr 6.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Różne produkty lecznicze– Pakiet nr 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Środki lecznicze dla układu oddechowego – Pakiet nr 8.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu – Pakiet nr 9.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu – Pakiet nr 10.
Interne Kennung: 10