125053-2026 - Ergebnis
Polen – Sonnenenergieanlage – Wykonanie instalacji fotowoltaicznych, w tym wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na budynkach zlokalizowanych w m. Gdynia, Siemirowice, Rozewie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie instalacji fotowoltaicznych, w tym wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych na budynkach zlokalizowanych w m. Gdynia, Siemirowice, Rozewie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji fotowoltaicznej, w tym wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej z uzyskaniem niezbędnych decyzji administracyjnych, wykonanie robót budowlanych oraz sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacja zadania.
Vorherige Bekanntmachung351718-2025
Interne Kennung13/WIB/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie instalacji fotowoltaicznej na budynku w kompleksie wojskowym w m. Gdynia.
Interne Kennung13/WIB/2025- część I zamówienia
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelWykonanie instalacji fotowoltaicznej na budynku w kompleksie wojskowym w m. Siemirowice.
Interne Kennung13/WIB/2025- część II zamówienia
LosLOT-0003
TitelWykonanie instalacji fotowoltaicznej na budynku w kompleksie wojskowym w m. Rozewie.
Interne Kennung13/WIB/2025- część III zamówienia