2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie informacyjno-techniczne w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych dla projektu SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wsparcie informacyjno-techniczne w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych dla projektu SPIN- Małopolskie Centra Transferu Wiedzy, w tym: a) Opracowanie dwóch strategii określających możliwość wzmocnienia potencjału profili projektu SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy na Facebooku oraz Linkedinie b) Kompleksowe prowadzenie profili Zamawiającego w mediach społecznościowych - na portalu Facebook oraz Linkedin. c) Tworzenie i publikacja treści w ramach profili, jak i działania reklamowe. d) Monitoring profili i reagowanie na aktywność użytkowników profili, w tym moderacja komentarzy oraz wiadomości przesyłanych w ramach profili. e) Przygotowanie miesięcznych raportów z monitoringu profili oraz raportów dokumentujących zrealizowane działania. 2. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). Załącznik nr 1 do wzoru umowy zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 3. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową. 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 5. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie FEMP.01.05 Regionalny ekosystem innowacji.
Vorherige Bekanntmachung: 674738-2025
Interne Kennung: RR-V.272.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w dniu 23.01.2025 r. opublikował na swojej stronie internetowej wstępne ogłoszenie informacyjne Dz. U. S: 16/2025 nr publikacji ogłoszenia 47720-2025 z dnia 23.01.2025, które miało na celu skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wsparcie informacyjno-techniczne w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych dla projektu SPIN- Małopolskie Centra Transferu Wiedzy, w tym: a) Opracowanie dwóch strategii określających możliwość wzmocnienia potencjału profili projektu SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy na Facebooku oraz Linkedinie b) Kompleksowe prowadzenie profili Zamawiającego w mediach społecznościowych - na portalu Facebook oraz Linkedin. c) Tworzenie i publikacja treści w ramach profili, jak i działania reklamowe. d) Monitoring profili i reagowanie na aktywność użytkowników profili, w tym moderacja komentarzy oraz wiadomości przesyłanych w ramach profili. e) Przygotowanie miesięcznych raportów z monitoringu profili oraz raportów dokumentujących zrealizowane działania. 2. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). Załącznik nr 1 do wzoru umowy zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 3. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową. 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 5. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie dla badań i rozwoju