2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie oprogramowania - cyberbezpieczeństwo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie oprogramowania - cyberbezpieczeństwo. Postępowanie podzielone jest na 3 części: Część nr 1: Rozbudowa systemu backupu. Część nr 2: System PAM. Część nr 3: Rozbudowa systemów cyberbezpieczeństwa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załącznikach nr 7a (część nr 1), 7b (część nr 2) oraz 7c (część nr 3) do SWZ.
Interne Kennung: DZP-270-5-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48223000 E-Mail-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa systemu backupu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu backupu. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Los: LOT-0002
Titel: System PAM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu PAM. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7b do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Rozbudowa systemów cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów cyberbezpieczeństwa. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 7c do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48223000 E-Mail-Softwarepaket