125178-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Lademaschinen auf Reifen – NÁKUP 1 KS KOLOVÝ NAKLADAČ – DEPONIE PODOLEC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNÁKUP 1 KS KOLOVÝ NAKLADAČ – DEPONIE PODOLEC
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového nebo předváděcího kolového nakladače pro nakládku sypkých materiálů, včetně příslušenství zahrnující obchodní certifikovanou váhu s tiskem vážního lístku a lopatu o objemu 2 m3 (dále tako jen jako „Stroj“), a který odpovídá technické specifikaci dle přílohy č. 3 zadávací dokumentace (Technická specifikace a tabulka k ocenění) a požadavkům dle přílohy č. 2 zadávací dokumentace (závaznému návrhu smlouvy). Zadavatel pro vyloučení pochybností výslovně uvádí, že v souladu se závazným návrhem smlouvy je součástí plnění rovněž dodání veškeré dokumentace a manuálů, povinné výbavy, zaškolení uživatele Stroje (nejméně 2 osob určených Zadavatelem) a poskytování záručního servisu Stroje. Zadavatel si vyhrazuje, že předmětem může být také poskytování pravidelného záručního servisu Stroje, a to za podmínek dle závazného návrhu smlouvy. Záruční servis a pravidelný záruční servis Stroje musí být v souladu se závazným návrhem smlouvy poskytován prodávajícím v autorizovaném servisu pro Stroj umístěný na území Libereckého kraje nebo v okrese (Jičín, Mladá Boleslav, Mělník, Litoměřice, Děčín). Více viz ZD.
Interne KennungZ26046
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261100 Schaufellader
5. Los
LosLOT-0001