2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą dostawy produktów leczniczych do Apteki Zakładowej - Okręgowej Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Opolu
Interne Kennung: DKW.2232.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo Zamówień Publicznych.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony na dostawę produktów leczniczych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Produkty farmaceutyczne
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne kod CPV 33600000-6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 - Produkty farmaceutyczne