2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie Schuldhulpverlening
Beschreibung: De opdracht betreft: De implementatie en het beheer van een schuldhulpverlening SaaS-applicatie en de levering van gebruikerslicenties. Dit is inclusief: - Een module/functionaliteit voor budgetbeheer - Controle en migratie/import van data - Opleidingen voor gebruikers/beheerders - Inrichting, testen en acceptatie - Hosting en infrastructuur - Beveiliging en privacy - Service en support - Exitstrategie Tijdens de implementatie moeten de volgende koppelingen worden gerealiseerd: - Koppeling BRP (via DDS) - Koppeling schuldenknooppunt (SKP) - Koppeling RIS vroegsignalering - Koppeling VISH - Data API - SSO via Entra ID €350.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De implementatie en het beheer van een schuldhulpverlening SaaS-applicatie en de levering van gebruikerslicenties. € 350.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inwonerportaal Optionele koppelingen: BKR OpenFormulieren