2. Verfahren
Verfahren
Titel: Versnelde openbare procedure - Aanschaf en levering van 35 stuks 20-voets containers inclusief conserveringscoating, levering Aruba en Curacao
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de levering van 20ft. containers inclusief conserveringscoating, levering Aruba & Curacao.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: De aanbestedende dienst heeft besloten de opdracht voor de levering van 35 stuks 20ft containers voor maritiem gebruik op Aruba en Curaçao via een versnelde openbare procedure aan te besteden, met een verkorte inschrijftermijn van 15 dagen, op basis van artikel 2.74 van de Aanbestedingswet 2012. Recente inspecties hebben ernstige corrosie en constructieve schade aan de bestaande containers aangetoond, waardoor vervanging dringend noodzakelijk is om de logistieke capaciteit voor noodhulp en operationele taken in het Caribisch gebied te waarborgen. De urgentie wordt versterkt door lange transporttijden. Om tijdige levering te garanderen, is onmiddellijke contractering noodzakelijk. Daarnaast moet de integratie van de containers plaatsvinden tijdens een geplande genie-oefening in 2026, waardoor er een strikt tijdsvenster voor plaatsing en gebruik is. Indien levering niet vóór deze periode plaatsvindt, zal de logistieke capaciteit onvoldoende zijn, met mogelijke gevolgen voor noodhulp en operationele activiteiten. De verkorte inschrijftermijn van 15 dagen is essentieel om levering binnen dit kritieke tijdsvenster te waarborgen. Gezien het gebruikelijke handelskarakter van de containers blijft mededinging mogelijk binnen deze termijn.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613300 Standardfrachtcontainer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613000 Großcontainer, 44618100 Leichte Behälter, 50514000 Reparatur und Wartung von Metallbehältern, 51800000 Installation von Metallbehältern
5. Los
Los: LOT-0000
125255-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613300 Standaard vrachtcontainers
Aanvullende classificatie (cpv): 44613000 Grote containers, 44618100 Lichte containers, 50514000 Reparatie en onderhoud van metalen containers, 51800000 Installatie van metalen containers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000