2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla przedsięwzięcia „Zaprojektowanie, wybudowanie i uruchomienie ITPO w Wysokiem Mazowieckiem”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług Inżyniera Kontraktu dla planowanego przez Zamawiającego przedsięwzięcia pn. "Zaprojektowanie, wybudowanie i uruchomienie ITPO w Wysokiem Mazowieckiem", których zakres został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. ITPO oznacza Instalację Termicznego Przekształcania Odpadów pochodzenia komunalnego z wysokosprawnym odzyskiem energii w Wysokiem Mazowieckiem wraz z przyłączami (ciepło, energia elektryczna, woda, kanalizacja, teletechnika).
Interne Kennung: ZP-2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla przedsięwzięcia pn. "Zaprojektowanie, wybudowanie i uruchomienie ITPO w Wysokiem Mazowieckiem"