125282-2025 - Ergebnis
Tschechien – Software-Unterstützung – Podpora a rozvoj SW SMAX Opentext
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodpora a rozvoj SW SMAX Opentext
BeschreibungÚčelem této VZ je poskytování služeb servisní a technické podpory customizovaných částí SW SMAX, řešení souvisejících provozních požadavků a další rozvoj systému Opentext Service Management Automation X, který je provozován v prostředí VZP ČR (dále jen „SMAX“). Předmětem plnění této VZ je závazek dodavatele poskytnout / zajistit poskytování (dále též jen „poskytování“): a) převzetí SW SMAX do podpory; b) upgrade neboli povýšení SW SMAX, který zadavatel vlastní, na aktuální verzi vydanou výrobcem SMAX; c) služby zahrnující analytický projekt, jehož obsahem bude popis řešení implementace procesu Change management v prostředí zadavatele; d) služby zahrnující analytický projekt, jehož obsahem bude popis řešení implementace procesu Configuration Management v prostředí zadavatele; e) služby podpory, tzv. Profylaxi, která zahrnuje kontrolu stavu celé platformy SMAX včetně hardware a databáze; f) služby podpory k řešení incidentů poskytovanou v rámci paušálu; g) poskytování podpory, rozvoje a konzultací nad rámec paušálu.
Interne Kennung2400432
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001