2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaien gras en bloemperken
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Maaien van gazon. b. Maaien van gras rondom sportveld en industrieterrein. c. Maaien van bloemperken. d. Werkzaamheden in het kader van de Omgevingswet, Flora en faunawerkzaamheden. e. Het toepassen van verkeersmaatregelen. Volgt
Interne Kennung: 2026-MB-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende dienst besteedt de opdracht aan conform hoofdstuk 2 van het ARW 2016 (Europese openbare procedure).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1