2. Verfahren
Verfahren
Titel: vSphere/Horizon subscriptions
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst heeft de intentie om een vierjarig contract af te sluiten voor de inkoop van softwarelicenties die nodig zijn voor de virtualisatieomgeving van GR IJsselgemeenten. Het betreft de volgende licenties: - vSphere 8 Enterprise Plus: Voor het beheer van de virtualisatie-infrastructuur. - Horizon 8 inclusief vSphere Foundation 8: Voor het aanbieden van virtuele werkplekken en applicaties. - NVIDIA-licenties (RTX Virtual Workstation & Virtual PC): Voor GPU-versnelling binnen de virtuele desktopomgeving Aantal cores voor vSphere 8 Enterprise Plus- 416 cores Aantal NVIDIA RTX Virtual Workstation- 92 licenties Aantal NVIDIA Virtual PC - 756 licenties Aantal Omnissa Horizon 8 inclusief VMware vSphere Foundation 8 - 1000 CCU
Interne Kennung: EU/2024.015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft de volgende licenties: • vSphere 8 Enterprise Plus: Voor het beheer van de virtualisatie-infrastructuur. • Horizon 8 inclusief vSphere Foundation 8: Voor het aanbieden van virtuele werkplekken en applicaties. • NVIDIA-licenties (RTX Virtual Workstation & Virtual PC): Voor GPU-versnelling binnen de virtuele desktopomgeving
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst heeft de intentie om een vierjarig contract af te sluiten voor de inkoop van softwarelicenties die nodig zijn voor de virtualisatieomgeving van GR IJsselgemeenten. Het betreft de volgende licenties: - vSphere 8 Enterprise Plus: Voor het beheer van de virtualisatie-infrastructuur. - Horizon 8 inclusief vSphere Foundation 8: Voor het aanbieden van virtuele werkplekken en applicaties. - NVIDIA-licenties (RTX Virtual Workstation & Virtual PC): Voor GPU-versnelling binnen de virtuele desktopomgeving. Aantal cores voor vSphere 8 Enterprise Plus - 416 cores Aantal NVIDIA RTX Virtual Workstation- 92 licenties Aantal NVIDIA Virtual PC- 756 licenties Aantal Omnissa Horizon 8 inclusief VMware vSphere Foundation 8 - 1000 CCU
Interne Kennung: 1