See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie przeglądów okresowych aparatury medycznej
Beschreibung: Świadczenie przeglądów okresowych aparatury medycznej - 96 zadań asortymentowych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przegląd aparatów do znieczulenia ogólnego prod. Ohmeda
Beschreibung: Przegląd aparatów do znieczulenia ogólnego prod. Ohmeda
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Przegląd aparatów do znieczulenia ogólnego prod. GE Healthcare
Beschreibung: Przegląd aparatów do znieczulenia ogólnego prod.GE Healthcare
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Przegląd aparatów do znieczulenia ogólnego prod. Datex - Ohmeda
Beschreibung: Przegląd aparatów do znieczulenia ogólnego prod.Datex - Ohmeda
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Przegląd aparatów do masażu serca prod. Jolife
Beschreibung: Przegląd aparatów do do masażu serca prod. Jolife
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Przegląd wstrzykiwaczy środków kontrastowych prod. Medrad
Beschreibung: Przegląd wstrzykiwaczy środków kontrastowych prod. Medrad
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Przegląd wstrzykiwacza środków kontrastowych prod. Bracco Injeneering
Beschreibung: Przegląd wstrzykiwacza środków kontrastowych prod. Bracco Injeneering
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Przegląd wstrzykiwacza środków kontrastowych prod. Guerbet
Beschreibung: Przegląd wstrzykiwacza środków kontrastowych prod. Guerbet
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Przegląd aparatury audiologicznej prod. Interacoutics i Maico
Beschreibung: Przegląd aparatury audiologicznej prod. Interacoutics i Maico
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Przegląd automatycznych myjni endoskopowych prod. Olympus, Miele
Beschreibung: Przegląd automatycznych myjni endoskopowych prod. Olympus, Miele
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Przegląd EEG prod. Elmiko
Beschreibung: Przegląd EEG prod. Elmiko
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Przegląd aparatury do wspomagania oddechu u noworodków prod. Bird
Beschreibung: Przegląd aparatury do wspomagania oddechu u noworodków prod. Bird
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Przegląd sprzętu okulistycznego prod. Reichert, Unicos, BKG
Beschreibung: Przegląd sprzętu okulistycznego prod. Reichert, Unicos, BKG
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Przegląd komory do mycia i szybkiej dezynfekcji łóżek prod. Bellimed
Beschreibung: Przegląd komory do mycia i szybkiej dezynfekcji łóżek prod. Bellimed
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Przegląd sterylizatorów parowych przelotowych prod. Bellimed
Beschreibung: Przegląd sterylizatorów parowych przelotowych prod. Bellimed
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Przegląd sprzętu rehabilitacyjnego (aparaty do ultradźwięków, do terapii polem magnetycznym i laseroterapii)
Beschreibung: Przegląd sprzętu rehabilitacyjnego (aparaty do ultradźwięków, do terapii polem magnetycznym i laseroterapii)
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Przegląd systemu elektroanatomicznego prod. Johnson&Johnson
Beschreibung: Przegląd systemu elektroanatomicznego prod. Johnson&Johnson
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Przegląd aparatu do pomiaru krzepliwości krwi prod. DRG International
Beschreibung: Przegląd aparatu do pomiaru krzepliwości krwi prod. DRG International
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Przegląd aparatów do badania gęstości zawiesiny bakteryjnej prod. bioMerieux
Beschreibung: Przegląd aparatów do badania gęstości zawiesiny bakteryjnej prod. bioMerieux
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Przegląd respiratorów NPB 840 prod. Puritan Bennett
Beschreibung: Przegląd respiratorów NPB 840 prod. Puritan Bennett
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Przegląd respiratora prod. MINDRAY
Beschreibung: Przegląd respiratora prod. MINDRAY
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: Przegląd respiratora AVIAN prod. Bird
Beschreibung: Przegląd respiratora AVIAN prod. Bird
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Przegląd lasera okulistycznego prod. Lightmed
Beschreibung: Przegląd lasera okulistycznego prod. Lightmed
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Przegląd lasera CO2 prod. Daeshin
Beschreibung: Przegląd lasera CO2 prod. Daeshin
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Przegląd krioablatora prod. CryoCath
Beschreibung: Przegląd krioablatora prod. CryoCath
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Przegląd systemu ESWL prod. DornierMedTech
Beschreibung: Przegląd systemu ESWL prod. DornierMedTech
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Przegląd tomografu siatkówkowego prod. Heidelberg Engineering
Beschreibung: Przegląd tomografu siatkówkowego prod. Heidelberg Engineering
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Przegląd wiertarki neurochirurgicznej prod. Medtronic
Beschreibung: Przegląd wiertarki neurochirurgicznej prod. Medtronic
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Przegląd sprzętu neurochirurgicznego (stacja planowania i nawigacja neurochirurgiczna ) prod. Medtronic
Beschreibung: Przegląd sprzętu neurochirurgicznego (stacja planowania i nawigacja neurochirurgiczna ) prod. Medtronic
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Przegląd sprzętu neurochirurgicznego (rama stereotaktyczna) prod. Integra
Beschreibung: Przegląd sprzętu neurochirurgicznego (rama stereotaktyczna) prod. Integra
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: Przegląd lasera holmowego prod. DornierMedTech
Beschreibung: Przegląd lasera holmowego prod. DornierMedTech
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: Przegląd angiografu prod. Toshiba
Beschreibung: Przegląd angiografu prod. Toshiba
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Przegląd laparoskopu ogólnochirurgicznego Wolf prod. Wolf
Beschreibung: Przegląd laparoskopu ogólnochirurgicznego Wolf prod. Wolf
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Przegląd aparatu do termoresekcji i termoablacji RF COOL TIP E-SERIES prod. Covidien
Beschreibung: Przegląd aparatu do termoresekcji i termoablacji RF COOL TIP E-SERIES prod. Covidien
Interne Kennung: Zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: Przegląd aparatu do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej Cardiosave Hybrid prod. Datascope
Beschreibung: Przegląd aparatu do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej Cardiosave Hybrid prod. Datascope
Interne Kennung: Zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: Przegląd aparatu ECMO Cardiohelp-i prod. Maqet
Beschreibung: Przegląd aparatu ECMO Cardiohelp-i prod. Maqet
Interne Kennung: Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: Przegląd systemu nadzoru okołoporodowego z komputerowa analizą zapisy ktg prod. ITAM
Beschreibung: Przegląd systemu nadzoru okołoporodowego z komputerowa analizą zapisy ktg prod. ITAM
Interne Kennung: Zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: Przegląd kardiotokografów Corometrics prod. GE Healthcare
Beschreibung: Przegląd kardiotokografów Corometrics prod. GE Healthcare
Interne Kennung: Zadanie 37
Los: LOT-0038
Titel: Przegląd aparatów procesu rozmrażania osocza (aparat Plasmatherm prod. Barkey, Composeal Mobilea II prod. Fresenius, wytrząsarka do płytek PF 15h z inkubatorem PC100h prod. Helmer Scientific) użytkowanych w Dziale Krwiolecznictwa
Beschreibung: Przegląd aparatów procesu rozmrażania osocza (aparat Plasmatherm prod. Barkey, Composeal Mobilea II prod. Fresenius, wytrząsarka do płytek PF 15h z inkubatorem PC100h prod. Helmer Scientific) użytkowanych w Dziale Krwiolecznictwa
Interne Kennung: Zadanie 38
Los: LOT-0039
Titel: Przegląd biometru optycznego IOL Master 500 prod. Carl Zeiss
Beschreibung: Przegląd biometru optycznego IOL Master 500 prod. Carl Zeiss
Interne Kennung: Zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: Przegląd funduskamery Vsucam 500 prod. Carl Zeiss
Beschreibung: Przegląd funduskamery Vsucam500 prod. Carl Zeiss
Interne Kennung: Zadanie 40
Los: LOT-0041
Titel: Przegląd aparatów RTG śródoperacyjnych prod. Ziehm
Beschreibung: Przegląd aparatów RTG śródoperacyjnych prod. Ziehm
Interne Kennung: Zadanie 41
Los: LOT-0042
Titel: Przegląd respiratorów noworodkowych Fabian HFO prod. Acutronic Medical System
Beschreibung: Przegląd respiratorów noworodkowych Fabian HFO prod. Acutronic Medical System
Interne Kennung: Zadanie 42
Los: LOT-0043
Titel: Przegląd aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechów metodą wysokich przepływów prod. Vapotherm INC
Beschreibung: Przegląd aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechów metodą wysokich przepływów prod. Vapotherm INC
Interne Kennung: Zadanie 43
Los: LOT-0044
Titel: Przegląd mobilnego zestawu ECMO prod. Maqet
Beschreibung: Przegląd mobilnego zestawu ECMO prod. Maqet
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0045
Titel: Przegląd lasera okulistycznego prod. IRIS MEDICAL
Beschreibung: Przegląd lasera okulistycznego prod. IRIS MEDICAL
Interne Kennung: Zadanie 45
Los: LOT-0046
Titel: Przegląd noża ultradźwiękowego Bonescalpel prod. Misonix
Beschreibung: Przegląd noża ultradźwiękowego Bonescalpel prod. Misonix
Interne Kennung: Zadanie 46
Los: LOT-0047
Titel: Przegląd i walidacja procesu rozmrażania osocza w urządzeniu SAHARA III prod. SARSTEDT AG & Co. KG i łaźni wodnej LW502 prod. AJL Electronic
Beschreibung: Przegląd i walidacja procesu rozmrażania osocza w urządzeniu SAHARA III prod. SARSTEDT AG & Co. KG i łaźni wodnej LW502 prod. AJL Electronic
Interne Kennung: Zadanie 47
Los: LOT-0048
Titel: Przegląd respiratorów PB980 prod. Covidien
Beschreibung: Przegląd respiratorów PB980 prod. Covidien
Interne Kennung: Zadanie 48
Los: LOT-0049
Titel: Przegląd respiratorów Engstrom Pro prod. Datex- Ohmeda
Beschreibung: Przegląd respiratorów Engstrom Pro prod. Datex- Ohmeda
Interne Kennung: Zadanie 49
Los: LOT-0050
Titel: Przegląd respiratorów Flight 60 prod. Flight Medical
Beschreibung: Przegląd respiratorów Flight 60 prod. Flight Medical
Interne Kennung: Zadanie 50
Los: LOT-0051
Titel: Przegląd respiratorów transportowych VR1 prod. Smiths
Beschreibung: Przegląd respiratorów transportowych VR1 prod. Smiths
Interne Kennung: Zadanie 51
Los: LOT-0052
Titel: Przegląd respiratorów transportowych ParaPac Plus prod. Smiths
Beschreibung: Przegląd respiratorów transportowych ParaPac Plus prod. Smiths
Interne Kennung: Zadanie 52
Los: LOT-0053
Titel: Przegląd respiratorów EVE IN prod. Fritz Stephen GmBH
Beschreibung: Przegląd respiratorów EVE IN prod. Fritz Stephen GmBH
Interne Kennung: Zadanie 53
Los: LOT-0054
Titel: Przegląd respiratorów Carescape R860 prod. Datex - Ohmeda
Beschreibung: Przegląd respiratorów Carescape R860 prod. Datex - Ohmeda
Interne Kennung: Zadanie 54
Los: LOT-0055
Titel: Przegląd aparatów do terapii wysokoprzepływowej prod. RMS Medical
Beschreibung: Przegląd aparatów do terapii wysokoprzepływowej prod. RMS Medical
Interne Kennung: Zadanie 55
Los: LOT-0056
Titel: Przegląd osmometru prod. Marcel
Beschreibung: Przegląd osmometru prod. Marcel
Interne Kennung: Zadanie 56
Los: LOT-0057
Titel: Przegląd aparatu RTG śródoperacyjnego prod. Genoray
Beschreibung: Przegląd aparatu RTG śródoperacyjnego prod. Genoray
Interne Kennung: Zadanie 57
Los: LOT-0058
Titel: Przegląd aparatu RTG śródoperacyjnego prod. CAT Medical Systems
Beschreibung: Przegląd aparatu RTG śródoperacyjnego prod. CAT Medical Systems
Interne Kennung: Zadanie 58
Los: LOT-0059
Titel: Przegląd angiografu prod. Siemens
Beschreibung: Przegląd angiografu prod. Siemens
Interne Kennung: Zadanie 59
Los: LOT-0060
Titel: Przegląd pomp infuzyjnych przepływowych Sapphire prod. Qcore
Beschreibung: Przegląd pomp infuzyjnych przepływowych Sapphire prod. Qcore
Interne Kennung: Zadanie 60
Los: LOT-0061
Titel: Przegląd rtg przyłóżkowego prod. Radiologia
Beschreibung: Przegląd rtg przyłóżkowego prod. Radiologia
Interne Kennung: Zadanie 61
Los: LOT-0062
Titel: Przegląd rtg przyłóżkowego prod. GMM
Beschreibung: Przegląd rtg przyłóżkowego prod. GMM
Interne Kennung: Zadanie 62
Los: LOT-0063
Titel: Przegląd rtg przyłóżkowego prod. Fujifilm
Beschreibung: Przegląd rtg przyłóżkowego prod. Fujifim
Interne Kennung: Zadanie 63
Los: LOT-0064
Titel: Przegląd tomografu komputerowego prod. Siemens
Beschreibung: Przegląd tomografu komputerowego prod. Siemens
Interne Kennung: Zadanie 64
Los: LOT-0065
Titel: Przegląd fakoemulsyfikatora Stellaris prod. Baush&Lomb
Beschreibung: Przegląd fakoemulsyfikatora Stellaris prod. Baush&Lomb
Interne Kennung: Zadanie 65
Los: LOT-0066
Titel: Przegląd fakoemulsyfikatora prod. Oertli Instrument
Beschreibung: Przegląd fakoemulsyfikatora prod. Oertli Instrument
Interne Kennung: Zadanie 66
Los: LOT-0067
Titel: Przegląd aparatu do wspomagania oddechu metoda nCPAP prod. Wilamed
Beschreibung: Przegląd aparatu do wspomagania oddechu metoda nCPAP prod. Wilamed
Interne Kennung: Zadanie 67
Los: LOT-0068
Titel: Przegląd i roczna opieka serwisowa aparatów do krążenia pozaustrojowego Quantum prod. Spectrum Medical
Beschreibung: Przegląd i roczna opieka serwisowa aparatów do krążenia pozaustrojowego Quantum prod. Spectrum Medical
Interne Kennung: Zadanie 68
Los: LOT-0069
Titel: Przegląd aparatu do autotransfuzji autoLog IQ prod. Medtronic
Beschreibung: Przegląd aparatu do autotransfuzji autoLog IQ prod. Medtronic
Interne Kennung: Zadanie 69
Los: LOT-0070
Titel: Przegląd EEG prod. EB Neuro
Beschreibung: Przegląd EEG prod. EB Neuro
Interne Kennung: Zadanie 70
Los: LOT-0071
Titel: Przegląd pomp infuzyjnych P500 prod. Guangdong Biolight Meditech
Beschreibung: Przegląd pomp infuzyjnych P500 prod. Guangdong Biolight Meditech
Interne Kennung: Zadanie 71
Los: LOT-0072
Titel: Przegląd diatermii chirurgicznych prod. Erbe
Beschreibung: Przegląd diatermii chirurgicznych prod. Erbe
Interne Kennung: Zadanie 72
Los: LOT-0073
Titel: Przegląd diatermii chirurgicznej Force FX - 8C prod. Valleylab
Beschreibung: Przegląd diatermii chirurgicznej Force FX - 8C prod. Valleylab
Interne Kennung: Zadanie 73
Los: LOT-0074
Titel: Przegląd diatermii chirurgicznej ESG-300 prod. Olympus
Beschreibung: Przegląd diatermii chirurgicznej ESG-300 prod. Olympus
Interne Kennung: Zadanie 74
Los: LOT-0075
Titel: Przegląd diatermii chirurgicznej prod. Aesculap
Beschreibung: Przegląd diatermii chirurgicznej prod. Aesculap
Interne Kennung: Zadanie 75
Los: LOT-0076
Titel: Przegląd bilirubinometrów prod. M&B
Beschreibung: Przegląd bilirubinometrów prod. M&B
Interne Kennung: Zadanie 76
Los: LOT-0077
Titel: Przegląd urządzenia do śródoperacyjnego neuromonitoringu nerwów krtaniowych prod. Inomed Medizintechnik
Beschreibung: Przegląd urządzenia do śródoperacyjnego neuromonitoringu nerwów krtaniowych prod. Inomed Medizintechnik
Interne Kennung: Zadanie 77
Los: LOT-0078
Titel: Przegląd lamp do fototerapii prod. Konak Medical
Beschreibung: Przegląd lamp do fototerapii prod. Konak Medical
Interne Kennung: Zadanie 78
Los: LOT-0079
Titel: Przegląd lamp do fototerapii prod. Datex - Ohmeda
Beschreibung: Przegląd lamp do fototerapii prod. Datex - Ohmeda
Interne Kennung: Zadanie 79
Los: LOT-0080
Titel: Przegląd lamp do fototerapii prod. Atom Medical
Beschreibung: Przegląd lamp do fototerapii prod. Atom -Medical
Interne Kennung: Zadanie 80
Los: LOT-0081
Titel: Wzorcowanie aparatury kontrolno - pomiarowej
Beschreibung: Wzorcowanie aparatury kontrolno - pomiarowej
Interne Kennung: Zadanie 81
Los: LOT-0082
Interne Kennung: Zadanie 82
Los: LOT-0083
Titel: Wzorcowanie termometrów elektronicznych
Beschreibung: Wzorcowanie termometrów elektronicznych
Interne Kennung: Zadanie 83
Los: LOT-0084
Titel: Kalibracja pipet automatycznych prod. Medlab, Bio -Rad, Eppendorf
Beschreibung: Kalibracja pipet automatycznych prod. Medlab, Bio -Rad, Eppendorf
Interne Kennung: Zadanie 84
Los: LOT-0085
Titel: Przegląd analizatora mikrobiologicznego prod. Cepheid
Beschreibung: Przegląd analizatora mikrobiologicznego prod. Cepheid
Interne Kennung: Zadanie 85
Los: LOT-0086
Titel: Przegląd ultrasonografu okulistycznego prod. Quantel Medical
Beschreibung: Przegląd ultrasonografu okulistycznego prod. Quantel Medical
Interne Kennung: Zadanie 86
Los: LOT-0087
Titel: Przegląd inkubatorów prod. Atom Medical
Beschreibung: Przegląd inkubatorów prod. Atom Medical
Interne Kennung: Zadanie 87
Los: LOT-0088
Titel: Przegląd inkubatora transportowego prod. Air- Shields
Beschreibung: Przegląd inkubatora transportowego prod. Air- Shields
Interne Kennung: Zadanie 88
Los: LOT-0089
Titel: Przegląd respiratorów transportowych prod. Philips Respironics
Beschreibung: Przegląd respiratorów transportowych prod. Philips Respironics
Interne Kennung: Zadanie 89
Los: LOT-0090
Titel: Przegląd respiratorów SV300 i SV600 prod. Mindray
Beschreibung: Przegląd respiratorów SV300 i SV600 prod. Mindray
Interne Kennung: Zadanie 90
Los: LOT-0091
Titel: Przegląd spirometru Lungtest Basic prod. MES
Beschreibung: Przegląd spirometru Lungtest Basic prod. MES
Interne Kennung: Zadanie 91
Los: LOT-0092
Titel: Przegląd rtg przyłóżkowego prod. Philips
Beschreibung: Przegląd rtg przyłóżkowego prod. Philips
Interne Kennung: Zadanie 92
Los: LOT-0093
Titel: Przegląd i roczna opieka serwisowa urządzeń do pomiarów hemodynamicznmych prod. Edwards Lifesciences
Beschreibung: Przegląd i roczna opieka serwisowa urządzeń do pomiarów hemodynamicznmych prod. Edwards Lifesciences
Interne Kennung: Zadanie 93
Los: LOT-0094
Titel: Przegląd elektrofizjografu prod. Boston Scientific
Beschreibung: Przegląd elektrofizjografu prod. Boston Scientific
Interne Kennung: Zadanie 94
Los: LOT-0095
Titel: Przegląd wiertarki laryngologicznej z systemem shaver prod. Medtronic
Beschreibung: Przegląd wiertarki laryngologicznej z systemem shaver prod.Medtronic
Interne Kennung: Zadanie 95
Los: LOT-0096
Titel: Przegląd urządzenia grzewczo chłodzącego do zabiegów kardiochirurgicznych prod. LivaNovaDeutschland Gmbh
Beschreibung: Przegląd urządzenia grzewczo chłodzącego do zabiegów kardiochirurgicznych prod. LivaNovaDeutschland Gmbh
Interne Kennung: Zadanie 96