See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Elektronische sleutelkasten t.b.v. Radboudumc
Beschreibung: Dit is een Europese Openbare aanbesteding van Stichting Radboud universitair medisch centrum, hierna te noemen Radboudumc. De aanbesteding betreft het contracteren van één (1) leverancier voor de aanschaf en onderhoud van elektronische sleutelkasten t.b.v. het Radboudumc. Tot de scope van de aanbesteding behoren de vervanging van de bestaande negen (9) elektronische sleutelkasten en de aanschaf van één (1) extra elektronische sleutelkast. Naast de vervanging van de bestaande elektronische sleutelkasten en de aanschaf van één (1) extra kast, valt ook de installatie, implementatie, training, preventief en correctief onderhoud van de hardware en het onderhoud van de software onder de scope van de aanbesteding. Tevens wil het Radboudumc d.m.v. de Raamovereenkomst inzake Herhalingsaankopen de mogelijkheid hebben om op termijn extra elektronische sleutelkasten te kunnen aanschaffen afhankelijk van de toekomstige behoefte van het Radboudumc.
Interne Kennung: T143705
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39122100 Vorratsschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44521120 Elektronisches Sicherheitsschloss, 44522200 Schlüssel
5. Los
Los: LOT-0000