See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i realizacja jednodniowych szkoleń stacjonarnych – 12 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja jednodniowych szkoleń stacjonarnych- 12 części dla pracowników jednostek organizacyjnych pomocy społecznej na terenie województwa mazowieckiego w ramach realizacji projektu „Dla Ciebie, dla mnie, dla nas - rozwój usług społecznych na Mazowszu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021 -2027, Priorytet IV Spójność społeczna i zdrowie, Działanie FERS.04.13 - Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług. Zamówienie podzielone zostało na następujące części: Część 1 – „Planowanie i organizacja usług społecznych z uwzględnieniem różnic międzykulturowych i integracji cudzoziemców – Europa Wschodnia” Część 2 - „Planowanie i organizacja usług społecznych z uwzględnieniem różnic międzykulturowych i integracji cudzoziemców – Afryka i Bliski Wschód” Część 3 – „Planowanie usług sąsiedzkich w zakresie wsparcia osób starszych w ich miejscu zamieszkania” Część 4 - „Rozwój usług społecznych – planowanie i zarządzanie usługami na rzecz osób starszych, dzieci i młodzieży oraz rodzin” Część 5 – „Planowanie usług społecznych dla wychowanków pieczy zastępczej z uwzględnieniem tożsamości płciowej” Część 6 - „Współpraca międzyinstytucjonalna przy planowaniu usług społecznych w przeciwdziałaniu przemocy domowej” Część 7 - „Planowanie usług społecznych dla sprawców przemocy domowej” Część 8 - „Planowanie usług społecznych dla wychowanków opuszczających pieczę zastępczą” Część 9 – „Usługi społeczne dla osób narażonych na przemoc i dyskryminację – ustawa o przeciwdziałaniu przemocy domowej” Część 10 – „Pozyskiwanie środków na usługi społeczne w myśl deinstytucjonalizacji” Część 11 – „Rola koordynatora w pieczy zastępczej w planowaniu usług społecznych dla wychowanków” Część 12 – „Reintegracja społeczna i zawodowa jako pakiet usług dostępnych w CUS”
Vorherige Bekanntmachung: 00535395-2024
Interne Kennung: MCPS-WZU/KBCH/351-46/2024 PN/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia, która wynika z konieczności zagwarantowania jak najszybszej realizacji zadań wynikającego z planu pracy Biura Szkoleń Kadr Pomocy Społecznej. W związku z powyższym zasadnym jest, aby usługa organizacji i realizacji jednodniowych szkoleń on-line (9 części) została przeprowadzona do połowy listopada 2024 r.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: "Usługi społeczne dla osób narażonych na przemoc i dyskryminację – ustawa o przeciwdziałaniu przemocy domowej”
Beschreibung: Zgodnie z OPZ
Interne Kennung: Część 9 – „Usługi społeczne dla osób narażonych na przemoc i dyskryminację – ustawa o przeciwdziałaniu przemocy domowej”