2. Verfahren
Verfahren
Titel: Počepice a Rovina - vodovod, splašková kanalizace a ČOV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve vybudování veřejné kanalizační sítě včetně čistírny odpadních vod o kapacitě 600 EO, veřejného vodovodu, vodovodního přivaděče a vodojemu o objemu 2x50 m3 v obci Počepice ve Středočeském kraji. Jedná se o stavbu inženýrských sítí, čistírny odpadních vod a dvou vodojemů.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232153 Bauarbeiten für Wassertürme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve vybudování veřejné kanalizační sítě včetně čistírny odpadních vod o kapacitě 600 EO, veřejného vodovodu, vodovodního přivaděče a vodojemu o objemu 2x50 m3 v obci Počepice ve Středočeském kraji. Jedná se o stavbu inženýrských sítí, čistírny odpadních vod a dvou vodojemů. Předmětem veřejné zakázky je realizace splaškové kanalizace pro obec Počepice a místní část Rovina a napojení obce a její místní části na nově vyprojektovanou ČOV 600 EO. Dále je předmětem veřejné zakázky napojení obce na pitnou vodu z nového vodojemu 2x50 m3 včetně ÚV. Akumulace vodojemu 2x50 m3 bude ze stávající studny S3, která se nachází v Počepicích. Stavba splaškové kanalizace a vodovodu se dotýká celého intravilánu Počepic a Roviny. Na veřejných částech gravitační kanalizace navrženy kanalizační přípojky, které budou ukončeny před hranicí připojovaných parcel. U vodovodu jsou navržené i vodovodní přípojky, které budou ukončené před hranicí připojovaných parcel.
Interne Kennung: VZ 03/24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232153 Bauarbeiten für Wassertürme, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232421 Abwasserbehandlungsanlage, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle