125400-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Postbeförderung auf der Straße – Outsourcing dopravy nad 3,5 t pro oblast Jižní a Západní Čechy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOutsourcing dopravy nad 3,5 t pro oblast Jižní a Západní Čechy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění následujících služeb Dodavatele pro potřeby Objednatele: a) silniční přeprava poštovních Zásilek, přepravních jednotek a dalších předmětů užívaných pro poštovní činnost mezi provozovnami Objednatele, b) silniční přeprava poštovních zásilek, přepravních jednotek a dalších předmětů užívaných pro poštovní činnost mezi provozovnou smluvního podavatele Objednatele a provozovnou Objednatele, tzv. svoz zásilek k provozovně Objednatele, c) doručování poštovních/nadrozměrných balíkových zásilek, d) samostatné přistavení a stání vozidla Dodavatele nebo výměnného kontejneru (typu BDF – WPR nebo obdobného) za účelem provádění nakládky a vykládky poštovních zásilek, přepravních jednotek a dalších nákladních předmětů v místě určeném Objednatelem. Podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Interne Kennung420250028
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění následujících služeb Dodavatele pro potřeby Objednatele: a) silniční přeprava poštovních Zásilek, přepravních jednotek a dalších předmětů užívaných pro poštovní činnost mezi provozovnami Objednatele, b) silniční přeprava poštovních zásilek, přepravních jednotek a dalších předmětů užívaných pro poštovní činnost mezi provozovnou smluvního podavatele Objednatele a provozovnou Objednatele, tzv. svoz zásilek k provozovně Objednatele, c) doručování poštovních/nadrozměrných balíkových zásilek, d) samostatné přistavení a stání vozidla Dodavatele nebo výměnného kontejneru (typu BDF – WPR nebo obdobného) za účelem provádění nakládky a vykládky poštovních zásilek, přepravních jednotek a dalších nákladních předmětů v místě určeném Objednatelem. Podrobnosti viz ZD.