See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia, monitoring lokalnych systemów sygnalizacji włamania i napadu wraz z podjęciem działań grupy interwencyjnej oraz monitoringu lokalnych systemów ochrony przeciwpożarowej wraz z podjęciem interwencji w obiektach Muzeum Krakowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia, monitoring lokalnych systemów sygnalizacji włamania i napadu wraz z podjęciem działań grupy interwencyjnej oraz monitoringu lokalnych systemów ochrony przeciwpożarowej wraz z podjęciem interwencji w obiektach Muzeum Krakowa. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 667124-2025
Interne Kennung: ZP-271-23/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia, monitoring lokalnych systemów sygnalizacji włamania i napadu wraz z podjęciem działań grupy interwencyjnej oraz monitoringu lokalnych systemów ochrony przeciwpożarowej wraz z podjęciem interwencji w obiektach Muzeum Krakowa. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia, wielkości oraz zakresu zamówienia zawiera załącznik 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji.