See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego podestu samojezdnego przeznaczonego do prac pod napięciem na sieciach napowietrznych SN na podwoziu samochodowym o dmc. pow. 5,5 t 4x4 wraz z zestawem sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem na napowietrznych liniach SN
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego podestu samojezdnego przeznaczonego do prac pod napięciem na sieciach napowietrznych SN na podwoziu samochodowym o dmc. pow. 5,5 t 4x4 wraz z zestawem sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem na napowietrznych liniach SN.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417210 Stetigförderer mit Kübeln
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego podestu samojezdnego przeznaczonego do prac pod napięciem na sieciach napowietrznych SN na podwoziu samochodowym o dmc. pow. 5,5 t 4x4 wraz z zestawem sprzętu i narzędzi do prac pod napięciem na napowietrznych liniach SN
Interne Kennung: PZP/TD-OTR/00263/2024