125589-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Übungssimulatoren – SŠT Most - Modernizace vybavení odborných dílen - výuková buňka s robotem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSŠT Most - Modernizace vybavení odborných dílen - výuková buňka s robotem
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je modernizace vybavení odborných dílen střední školy technické Most. Předmětem dodávky vybavení je výuková buňka s robotem.
Interne KennungVŘ 7
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
LosLOT-0001