See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej w branży elektroenergetycznej na terenie działania OŁD w RE Zgierz-Pabianice i RE Piotrków Trybunalski dla zadania pn. „Budowa dwutorowej linii napowietrznej 110kV do stacji RS Kruszów”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Opracowanie dokumentacji projektowej w branży elektroenergetycznej na terenie działania OŁD w RE Zgierz-Pabianice i RE Piotrków Trybunalski dla zadania pn. „Budowa dwutorowej linii napowietrznej 110kV do stacji RS Kruszów”
Vorherige Bekanntmachung: 646956-2024
Interne Kennung: POST/DYS/OLD/GZ/02724/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), dalej "Ustawa PZP" – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 Ustawy PZP. Szczegółowe aspekty procedury zostały zawarte w SWZ dostępnej pod adresem: https:// swpp2.gkpge.pl. Pod tym adresem będą udostępniane SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE