2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup w formie leasingu fabrycznie nowej śmieciarki z zabudową dwukomorową
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej sztuki fabrycznie nowego pojazdu - śmieciarki z zabudową dwukomorową. 2. Minimalne dane techniczne oraz wymagania zawarte zostały w Rozdz. IV SWZ.
Interne Kennung: DFAiK.26.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy e- Zamówienia dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 3. Szczegółowe informacje dot. komunikacji elektronicznej zostały podane w rozdz. VIII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej sztuki fabrycznie nowego pojazdu - śmieciarki z zabudową dwukomorową. 2. Minimalne dane techniczne i wymagania zawarte zostały w rozdz. IV SWZ.