See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi zakwaterowania i wyżywienia policjantów skierowanych na praktykę w ramach adaptacji zawodowej.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi zakwaterowania i wyżywienia policjantów skierowanych na praktykę w ramach adaptacji zawodowej, zwanej dalej „usługą”. 2. Wykonawca zapewni: a.oddzielne pomieszczenie lub pomieszczenia socjalne wyposażone łącznie w 3 (trzy) sztuki chłodziarek o wysokości minimum 180 cm, 3 (trzy) sztuki kuchenek mikrofalowych, 3 (trzy) sztuki czajników elektrycznych bezprzewodowych oraz minimum 4 (cztery) stoliki 8 (osiem) szt. krzeseł, b. pralnię z suszarnią wyposażoną w minimum 3 (trzy) pralki i 6 (sześć) dużych suszarek wolnostojących do odzieży. . Zakwaterowanie: a) wszystkich policjantów na terenie Hotelu Aramis, zlokalizowanego w Warszawie (02-758), ul. Mangalia 3b - ze względów organizacyjnych Zamawiający wymaga, aby hotel/obiekt hotelarski miał siedzibę w granicach administracyjnych m.st. Warszawy), b) w pokojach 2 - osobowych o powierzchni ..... m2 (minimum 4 m2) na 1 osobę, wyposażonych w pełen węzeł sanitarny, dwie duże szafy ubraniowe, szafkę na buty na min. 4 pary butów, wieszak wolnostojący lub naścienny z min. 4 uchwytami, dwa jednoosobowe łóżka lub tapczany o min. wymiarach 90-200 cm (z wyłączeniem łóżek piętrowych), szafki nocne w ilości zgodnej z ilością łóżek w danym pokoju, lustro oraz komplet pościeli i ręczników, c) policjanta służby dyżurnej w oddzielnym pokoju 1-osobowym, znajdującym się na tej samej kondygnacji co pokoje, o których mowa w pkt. b), wyposażonym w pełen węzeł sanitarny, biurko, krzesło, szafę na odzież służbową oraz szafkę na klucze od pokoi kwaterowanych policjantów. Zamawiający nie będzie składał zamówień na wyżywienie dla policjantów służby dyżurnej. 2. Wyżywienie w naturze, podawane w stołówce lub restauracji, w postaci bufetowej lub serwowanej, w systemie całodobowym, przez 7 dni w tygodniu, w ramach trzech posiłków: a. w godzinach 04.00 - 10.00: śniadania składającego się każdorazowo z ciepłego posiłku, pieczywa, tzw. zimnej płyty (wędlina, sery, warzywa, owoce, dżemy, płatki śniadaniowe, mleko, masło, itp.), herbaty, kawy; b.w godzinach 11.00 - 18.00: obiadu dwudaniowego (o temperaturze dania nie niższej niż odpowiednio: a) 75 oC - zupa, b) 65 oC - drugie danie) składającego się każdorazowo z zupy, drugiego dania, kompotu lub napoju owocowego (nie dopuszcza się podawania wody mineralnej jako jedynego napoju do obiadu) oraz deseru (owoce, ciasto), c. w godzinach 19.00 - 01.00: kolacji składającej się każdorazowo z ciepłego posiłku, pieczywa, tzw. zimnej płyty (wędlina, sery, warzywa, owoce, dżemy, płatki śniadaniowe, mleko, masło, itp.), herbaty, kawy; Zamawiający zastrzega sobie możliwość zamiany każdego posiłku na prowiant, który powinien być zapakowany próżniowo (m.in. wędliny, sery oraz produkty łatwo psujące) z wyłączeniem owoców i puszek. Wszystkie elementy wchodzące w skład prowiantu dla jednej osoby będą zapakowane w wytrzymałą torbę. Skład prowiantu będzie każdorazowo odpowiadał wartości pieniężnej posiłku, za który nastąpi zamiana. W wyjątkowych sytuacjach godziny posiłków, o których mowa w pkt 2, mogą ulec zmianie tak, by dostosować je do godzin służby policjantów. O każdej zmianie Zamawiający będzie informował Wykonawcę z odpowiednim wyprzedzeniem
Interne Kennung: WZP-179/26/3/Z
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r 1320 ze zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi zakwaterowania i wyżywienia policjantów skierowanych na praktykę w ramach adaptacji zawodowej
Beschreibung: Wykonawca zapewni: a. oddzielne pomieszczenie lub pomieszczenia socjalne wyposażone łącznie w 3 (trzy) sztuki chłodziarek o wysokości minimum 180 cm, 3 (trzy) sztuki kuchenek mikrofalowych, 3 (trzy) sztuki czajników elektrycznych bezprzewodowych oraz minimum 4 (cztery) stoliki 8 (osiem) szt. krzeseł, b. pralnię z suszarnią wyposażoną w minimum 3 (trzy) pralki i 6 (sześć) dużych suszarek wolnostojących do odzieży. 1. Zakwaterowanie: a) wszystkich policjantów na terenie Hotelu Aramis, zlokalizowanego w Warszawie (02-758), ul. Mangalia 3b - ze względów organizacyjnych Zamawiający wymaga, aby hotel/obiekt hotelarski miał siedzibę w granicach administracyjnych m.st. Warszawy), b) w pokojach 2 - osobowych o powierzchni ..... m2 (minimum 4 m2) na 1 osobę, wyposażonych w pełen węzeł sanitarny, dwie duże szafy ubraniowe, szafkę na buty na min. 4 pary butów, wieszak wolnostojący lub naścienny z min. 4 uchwytami, dwa jednoosobowe łóżka lub tapczany o min. wymiarach 90-200 cm (z wyłączeniem łóżek piętrowych), szafki nocne w ilości zgodnej z ilością łóżek w danym pokoju, lustro oraz komplet pościeli i ręczników, c) policjanta służby dyżurnej w oddzielnym pokoju 1-osobowym, znajdującym się na tej samej kondygnacji co pokoje, o których mowa w pkt. b), wyposażonym w pełen węzeł sanitarny, biurko, krzesło, szafę na odzież służbową oraz szafkę na klucze od pokoi kwaterowanych policjantów. Zamawiający nie będzie składał zamówień na wyżywienie dla policjantów służby dyżurnej. 2. Wyżywienie w naturze, podawane w stołówce lub restauracji, w postaci bufetowej lub serwowanej, w systemie całodobowym, przez 7 dni w tygodniu, w ramach trzech posiłków: a. w godzinach 04.00 - 10.00: śniadania składającego się każdorazowo z ciepłego posiłku, pieczywa, tzw. zimnej płyty (wędlina, sery, warzywa, owoce, dżemy, płatki śniadaniowe, mleko, masło, itp.), herbaty, kawy; b. w godzinach 11.00 - 18.00: obiadu dwudaniowego (o temperaturze dania nie niższej niż odpowiednio: a) 75 oC - zupa, b) 65 oC - drugie danie) składającego się każdorazowo z zupy, drugiego dania, kompotu lub napoju owocowego (nie dopuszcza się podawania wody mineralnej jako jedynego napoju do obiadu) oraz deseru (owoce, ciasto), c. w godzinach 19.00 - 01.00: kolacji składającej się każdorazowo z ciepłego posiłku, pieczywa, tzw. zimnej płyty (wędlina, sery, warzywa, owoce, dżemy, płatki śniadaniowe, mleko, masło, itp.), herbaty, kawy; Zamawiający zastrzega sobie możliwość zamiany każdego posiłku na prowiant, który powinien być zapakowany próżniowo (m.in. wędliny, sery oraz produkty łatwo psujące) z wyłączeniem owoców i puszek. Wszystkie elementy wchodzące w skład prowiantu dla jednej osoby będą zapakowane w wytrzymałą torbę. Skład prowiantu będzie każdorazowo odpowiadał wartości pieniężnej posiłku, za który nastąpi zamiana. W wyjątkowych sytuacjach godziny posiłków, o których mowa w pkt 2, mogą ulec zmianie tak, by dostosować je do godzin służby policjantów. O każdej zmianie Zamawiający będzie informował Wykonawcę z odpowiednim wyprzedzeniem.