2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych dla Systemu Ostrzegania i Alarmowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych, które będą kluczowym elementem Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA). Realizacja zamówienia odbywa się w ramach projektu „Rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania”, stanowiącego część Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Należy to rozumieć jako pierwszy etap modernizacji systemu ostrzegania i alarmowania ludności, który docelowo obejmie kompleksową wymianę przestarzałych urządzeń analogowych na nowoczesne rozwiązania cyfrowe. W województwie świętokrzyskim w ramach ww. projektu zamówienie obejmuje zakup 73 zestawów cyfrowych syren alarmowych dla Systemu Ostrzegania i Alarmowania. Parametry techniczne zostały opisane w Załączniku do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35121700 Alarmsysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja cyfrowych syren alarmowych, które będą kluczowym elementem Systemu Ostrzegania i Alarmowania (SOiA). Realizacja zamówienia odbywa się w ramach projektu „Rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania”, stanowiącego część Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Należy to rozumieć jako pierwszy etap modernizacji systemu ostrzegania i alarmowania ludności, który docelowo obejmie kompleksową wymianę przestarzałych urządzeń analogowych na nowoczesne rozwiązania cyfrowe. W województwie świętokrzyskim w ramach ww. projektu zamówienie obejmuje zakup 73 zestawów cyfrowych syren alarmowych dla Systemu Ostrzegania i Alarmowania. Parametry techniczne zostały opisane w Załączniku do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”, a wykaz użytkowników końcowych stanowi Załącznik D do Opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: WL.2371.2.2025
Haupteinstufung (cpv): 35121700 Alarmsysteme
Menge: 73