2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur uitzendkrachten
Beschreibung: De doelstelling van de gemeente is om te komen tot het afsluiten van een Raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor de inhuur van uitzendkrachten (tot en met loonschaal 8). Deze uitzendkrachten zullen worden ingezet ter ondersteuning van de verschillende afdelingen binnen de gemeente Dronten.
Interne Kennung: Zaaknummer: 549115
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000