See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego na potrzeby Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych w ramach OMNIS2 (stacja robocza/komputer do celów obliczeniowych na GPU z monitorem i akcesoriami (mysz, klawiatura), WEiTI/31/ZP/2025/1034
Beschreibung: Zakup sprzętu komputerowego na potrzeby Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych w ramach OMNIS2 (stacja robocza/komputer do celów obliczeniowych na GPU z monitorem i akcesoriami (mysz, klawiatura)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup sprzętu komputerowego na potrzeby Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych w ramach OMNIS2 (stacja robocza/komputer do celów obliczeniowych na GPU z monitorem i akcesoriami (mysz, klawiatura)