2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud cameratoezichtsysteem
Beschreibung: beheer en onderhoud en aanpassingen cameratoezichtsysteem openbare ruimte het systeem omvat 36 camera's (met optie tot uitbreiding; daarnaast vinden er diverse andere aanpassingen plaats)
Interne Kennung: 52657514
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer en onderhoud cameratoezicht systeem
Beschreibung: Beheer en onderhoud en aanpassingen cameratoezichtsysteem openbare ruimt het systeem bestaat uit 36 camera's met de mogelijkheid op uitbreiding. Daarnaast vinden andere aanpassingen aan het systeem plaats.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengopties