See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu pacjentów dializowanych, przewozu krwi i preparatów krwiopochodnych oraz materiałów do badań dla WSS w Zgierzu.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na potrzeby Wojewódzkie]go Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu usługi: Część I transportu pacjentów dializowanych w stacji dializ Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu w okresie od dnia 08 stycznia 2026r. do dnia 07 stycznia 2028r. 24 miesiące od momentu podpisania umowy- zadanie nr 1, zgodnie z załącznikiem nr 3a. Część II przewozu krwi i preparatów krwiopochodnych oraz materiału biologicznego do badań przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku transportem sanitarnym typu K w okresie od dnia 01 stycznia 2026r. do dnia 31 grudnia 2027r. -24 miesiące od momentu podpisania umowy zadanie nr 2, zgodnie z załącznikiem nr 3b.
Vorherige Bekanntmachung: 772507-2025
Interne Kennung: PN/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Transportu pacjentów dializowanych w stacji dializ WSS w Zgierzu
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest są usługi transportu sanitarnego pacjentów na dializy, realizowane 6 dni w tygodniu z miejsca zamieszkania do Stacji Dializ Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35, zwanego dalej Zamawiającym oraz ze Stacji Dializ do miejsc zamieszkania, zgodnie z harmonogramem ustalonym z Zamawiającym: a. poniedziałek, środa, piątek – w godzinach 7.00 - 23.00 b. wtorek, czwartek, sobota – w godzinach 7.00 - 18.00 a także poza harmonogramem, jeśli Stacja Dializ zgłosi przewóz pacjenta pilny (np. pacjent został odwołany z wcześniej zgłoszonego harmonogramu, a jego stan zdrowia wymaga pilnej dializy).
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Przewóz krwi i preparatów krwiopochodnych oraz materiału biologicznego do badań przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku transportem sanitarnym typu K
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, ul. Parzęczewska 35 - przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku - usług transportu sanitarnego rozumianych jako przewóz: - krwi i materiałów krwiopochodnych, - innych materiałów (materiału biologicznego do badań),zwanych dalej przewozami typu K.
Interne Kennung: Zadanie 2