2. Verfahren
Verfahren
Titel: UBEZPIECZENIE MIENIA STANOWIĄCEGO AUTOMATYCZNE ZESTAWY TELESKOPOWE ZLOKALIZOWANE NA TERENIE CHILE, RPA I AUSTRALII ORAZ W UTAH DESERT REMOTE OBSERVATORIES W STANACH ZJEDNOCZONYCH AMERYKI PÓŁNOCNEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kontynuacja ubezpieczenia mienia stanowiącego automatyczne zestawy teleskopowe zlokalizowane na terenie Chile, Republiki Południowej Afryki i Australii oraz na terenie obserwatorium Utah Desert Remote Observatories w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej
Interne Kennung: BO/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66513200 Bauwesenversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – ubezpieczenie sensorów optycznych AZT w Australii.
Beschreibung: Część I – Kontynuacja ubezpieczenia automatycznych zestawów teleskopowych zlokalizowanych w zachodniej Australii (AZT w Zadko Observatory) i we wschodniej Australii (AZT Old w obserwatorium Siding Spring Observatory) oraz kolejny AZT we wschodniej Australii (AZT w obserwatorium Siding Spring Observatory)stanowiących własność Polskiej Agencji Kosmicznej).
Interne Kennung: Część I – ubezpieczenie sensorów optycznych AZT w Australii.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – ubezpieczenie sensorów optycznych w Afryce (RPA) i Ameryce Południowej (Chile)
Beschreibung: Część II – Kontynuacja ubezpieczenia automatycznych zestawów teleskopowych zlokalizowanych w Chile (obserwatorium Deep Sky Chile), w Republice Południowej Afryki (obserwatorium South African Astronomical Observatory).
Interne Kennung: Część II – ubezpieczenie sensorów optycznych w Afryce (RPA) i Ameryce Południowej (Chile)
Los: LOT-0003
Titel: Część III - ubezpieczenie automatycznego zestawu teleskopowego zlokalizowanego na terenie obserwatorium Utah Desert Remote Observatories w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.
Beschreibung: Część III – Kontynuacja ubezpieczenia automatycznego zestawu teleskopowego zlokalizowanego na terenie obserwatorium Utah Desert Remote Observatories w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.