2. Verfahren
Verfahren
Titel: Náhrada aplikace Cestovních příkazů ve VZP ČR
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dobu neurčitou, jejímž předmětem plnění je: - dodání balíkového řešení aplikace pro zpracování cestovních příkazů; - provedení jeho implementace a integrace do informačního systému zadavatele vč. poskytnutí souvisejících plnění (společně jen „Aplikace CP“); - poskytnutí oprávnění k užití Aplikace CP, tj. poskytnutí potřebných licencí/podlicencí; - poskytování související podpory Aplikaci CP. Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v Příloze č. 1 Hlavního dokumentu zadávací dokumentace – „Obchodní podmínky“ (dále též jen "HDZD" a "OP"), jejíž nedílnou součástí jsou její přílohy, blíže viz čl. 6 bod 6.3 HDZD.
Interne Kennung: 2500880
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, a to změny cen uvedených v bodech 8.4, 8.5 a 8.6 OP (tj. ceny za poskytnutí Dalších licencí, za poskytování Podpory v rámci paušálu a za poskytování Podpory nad rámec paušálu), kdy tyto změny jsou specifikovány následovně. • Průměrná roční míra inflace/deflace vyjádřená přírůstkem/poklesem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen zveřejněná Českým statistickým úřadem za kalendářní rok předcházející roku, kdy je úprava ceny oznamována (dále jen „Index“) přesáhne hodnotu 2,0 %. • Informaci o navýšení/snížení cen oznámí Poskytovatel Objednateli písemně nejpozději do 30 dnů ode dne, kdy bude oficiálně vyhlášena Českým statistickým úřadem míra Indexu, nejdříve však po uplynutí 4 let od nabytí účinnosti Smlouvy. • Změny cen budou vypočteny podle vzorce: nová cena = stávající cena x 3/4 hodnoty Indexu. Výsledek bude zaokrouhlen na 2 desetinná místa dle matematických pravidel pro zaokrouhlování. Změna ceny může činit maximálně 7,5 %, což odpovídá hodnotě Indexu 10 %. • Změna cen v tomto případě nevyžaduje uzavření dodatku ke Smlouvě, změna bude konstatována v protokolu o změně cen, podepsaném oprávněnými osobami Smluvních stran (uvedenými v bodě 19.9 OP) a archivovaným na straně Objednatele v rámci dokumentace řízení projektu. Součástí Protokolu o změně cen bude aktualizovaná Příloha č. 3 Smlouvy. • Nové ceny budou použity vždy s účinností k datu ročního výročí nabytí účinnosti Smlouvy následujícím po podpisu Protokolu o změně cen. • Vyhrazená změna závazku se neuplatní první 4 roky od nabytí účinnosti Smlouvy (viz bod 12.2.2 OP).