2. Verfahren
Verfahren
Titel: SAS - procedure Wmo Begeleiding ten behoeve van Sociaal Domein Achterhoek
Beschreibung: Wmo begeleiding is gericht op de begeleiding van personen vanaf 18 jaar met een beperking of met (chronische) psychische of psychosociale problemen. De begeleiding vindt zoveel mogelijk plaats in de eigen leefomgeving van de cliënt. Voorliggende voorzieningen en ondersteuning in de sociale basis zijn voor deze cliënt niet voldoende passend. -
Interne Kennung: SDADEC2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt uitgevoerd onder werking van de Aanbestedingswet 2012. De Opdracht wordt aanbesteed door middel van een SAS-procedure. Het contracteren van de Opdracht valt onder ‘sociale en andere specifieke diensten’, om die reden zijn uitsluitend de paragrafen 2.3.1.2, 2.3.2.1, 2.3.2.2 en 2.3.3.1, afdeling 2.3.4 en paragraaf 2.3.8.9 van hoofdstuk 2.3. van de Aanbestedingswet 2012 van toepassing.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1-23
Beschreibung: Wmo begeleiding Groep belevingsgericht; Wmo begeleiding Groep ontwikkelgericht; Wmo begeleiding individueel; Beschermd thuis:
Interne Kennung: 1