2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace "Plnohodnotná základní škola Alešova, Turnov II"
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro úpravu tří budov na základní školu v Turnově. Projektová dokumentace "Plnohodnotná základní škola Alešova, Turnov II“ bude vypracována v souladu s architektonickou studií „Studie proveditelnosti plnohodnotné základní školy Alešova, Turnov II“ (Ing. arch. Václav Hájek, srpen 2023). Předmětem veřejné zakázky je: a) Vypracování dokumentace pro vydání povolení stavebního záměru včetně propočtu nákladů stavby. b) Kompletní inženýrská činnost, tj. projednání projektové dokumentace s dotčenými orgány a správci sítí, zajištění vydání příslušných povolení. Na výzvu zadavatele předloží zhotovitel stav průběhu inženýrské činnosti obsahující seznam dotčených orgánů, správců inž. sítí a dalších subjektů, jejichž vyjádření je požadováno stavebním úřadem, a informaci o průběhu vyřízení jednotlivých vyjádření, stanovisek a souhlasů. c) Průběžné konzultace s autorem architektonické studie. Dále součinnost s příslušným technickým pracovníkem zadavatele: V průběhu plnění předmětu veřejné zakázky je zhotovitel povinen poskytnout zadavateli min. 3x konzultaci ve fázi zpracování dokumentace pro stavební povolení a minimálně 3x konzultaci ve fázi zpracování dokumentace pro provádění stavby a 3x konzultaci návrhu interiéru. Při těchto konzultacích formou koordinačních jednání seznámit zadavatele se způsobem plnění předmětu veřejné zakázky. Zadavatel a autor architektonické studie na konzultačních schůzkách plnění předmětu veřejné zakázky odsouhlasí. V případě potřeby projednání a účast v komisích města a orgánech města. d) Vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby. e) Vypracování projektu interiéru. f) Vypracování neoceněného a oceněného soupisu prací (rozpočtu) dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., rozpočet bude zpracován v aktuální cenové úrovni. g) Dozor projektanta, který bude prováděn po dobu realizace stavby, na základě výzvy zadavatele.
Interne Kennung: P24V00000034
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0001