2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf hardware
Beschreibung: De opdrachtgever wenst met een opdrachtnemer een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van de onderstaande hardware: • PC’s; • Laptops; • Smartphones; • Accessoires. De totaal geraamde waarde van de raamovereenkomst, op basis van een contractduur van 4 jaar bedraagt circa €400.000,- exclusief BTW. Hierbij gaan we uit van ongeveer €50.000,- per jaar aan laptops, pc’s en accessoires en het 2e jaar de vervanging van c.a. 600 refurbished smartphones.
Interne Kennung: K011519
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Idem als hoofdopdracht Idem als hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om deze opdracht gedurende de looptijd van de overeenkomst te wijzigen en de opdracht uit te breiden met de volgende opties: • Afhankelijk van netwerk- en firewall componenten die noodzakelijk zijn voor de te vervangen technische infrastructuur van Diamant-groep, kan de aanschaf van deze producten (hardware met bijbehorende software) worden opgenomen in deze opdracht.
125925-2026 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Aanschaf hardware
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf hardware
Interne identificatiecode: K011519
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: