See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów wszczepialnych, gospodarczych, sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR dla oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wszczepialnych, gospodarczych, sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR dla oddziałów Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ oraz parametrach technicznych stanowiących załącznik nr 5A SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 627725-2025
Interne Kennung: MSB/PN/45/07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Endoskopia - Część 2
Beschreibung: Endoskopia - Część 2
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Endoskopia - Część 3
Beschreibung: Endoskopia - Część 3
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Endoskopia - Część 4
Beschreibung: Endoskopia - Część 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Endoskopia - Część 5
Beschreibung: Endoskopia - Część 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Endoskopia - Część 6
Beschreibung: Endoskopia - Część 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Zestaw do angiografii i angioplastyki
Beschreibung: Zestaw do angiografii i angioplastyki
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Zestaw sond do IVUS
Beschreibung: Zestaw sond do IVUS
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Sonda do pomiaru FFR
Beschreibung: Sonda do pomiaru FFR
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR
Beschreibung: Dzierżawa systemu do analizy i oceny IVUS i FFR
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Soczewki sferyczne
Beschreibung: Soczewki sferyczne
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Soczewki toryczna
Beschreibung: Soczewki toryczna
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Ręczniki papierowe w roli wraz z dozownikami
Beschreibung: Ręczniki papierowe w roli wraz z dozownikami
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33763000 Papierhandtücher
Los: LOT-0017
Titel: Endoproteza bezcementowa przynasadowa biodra
Beschreibung: Endoproteza bezcementowa przynasadowa biodra
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Zabiegi rekonstrukcyjne stawu ramiennego i kolanowego
Beschreibung: Zabiegi rekonstrukcyjne stawu ramiennego i kolanowego
Interne Kennung: Część 18