2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování mobilních hlasových a datových telekomunikačních služeb 2025 - 2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí telekomunikačních a internetových služeb prostřednictvím GSM sítě mobilního operátora s celorepublikovým pokrytím. Poskytováním telekomunikačních a internetových služeb se rozumí zejména: - zajištění mobilních hlasových služeb, - možnost zajištění mobilních datových služeb (včetně datového roamingu), - volání zdarma a další zvýhodněné služby v rámci podnikové sítě, - maximální dostupnost a spolehlivost služeb, - zabezpečení zákaznické podpory.
Interne Kennung: UKZUZ 005119/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: transparentní druh zadávacího řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0001