See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie. Zagospodarowanie odpadów obejmuje odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny i zmieszany.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie. Zagospodarowanie odpadów obejmuje odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny i zmieszany.