2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSKYTOVÁNÍ SLUŽBY JIRA CLOUD
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je výběr ekonomicky nejvýhodnější nabídky na poskytování služby JIRA CLOUD v rozsahu: - Jira Software (Cloud) PremiumJira Service Management (Cloud) Premium, Planner by Tempo - Resource Planning & Capacity Planning Cloud for JIRA (Cloud), Confluence (Cloud) Premium, Zephyr Squad - Test Management for Jira Cloud for JIRA (Cloud), Timesheets by Tempo - Jira Time Tracking Cloud for JIRA (Cloud), Cost Tracker by Tempo Cloud for JiraWork Management (Cloud), Email This Issue for JIRA (Cloud), poskytnutí souvisejících licenčních oprávnění, souvisejících služeb, včetně kompletních servisních služeb. V ceně dodávky je veškeré plnění definované v závazném návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: CEN/1000/358/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je výběr ekonomicky nejvýhodnější nabídky na poskytování služby JIRA CLOUD v rozsahu: - Jira Software (Cloud) PremiumJira Service Management (Cloud) Premium, Planner by Tempo - Resource Planning & Capacity Planning Cloud for JIRA (Cloud), Confluence (Cloud) Premium, Zephyr Squad - Test Management for Jira Cloud for JIRA (Cloud), Timesheets by Tempo - Jira Time Tracking Cloud for JIRA (Cloud), Cost Tracker by Tempo Cloud for JiraWork Management (Cloud), Email This Issue for JIRA (Cloud), poskytnutí souvisejících licenčních oprávnění, souvisejících služeb, včetně kompletních servisních služeb. V ceně dodávky je veškeré plnění definované v závazném návrhu smlouvy, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace.