See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pracowni szkolnych w pomoce dydaktyczne w ramach projektu pn. „Zawodowcy z Ekonomika” – II postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni szkolnych w pomoce dydaktyczne w ramach projektu pn. „Zawodowcy z Ekonomika”, w podziale na następujące części: Część 1: Meble gastronomiczne do pracowni gastronomicznej; Część 2: Specjalistyczny sprzęt i elementy wyposażenia pracowni logistycznej; Część 3: Pomoce dydaktyczne do pracowni usług fryzjerskich; Część 4: Specjalistyczne oprogramowanie.
Vorherige Bekanntmachung: 784220-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 31710000 Elektronische Ausstattung, 35820000 Hilfsausrüstung, 39162000 Lehrmaterial, 39712200 Geräte zur Haarpflege, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meble gastronomiczne do pracowni gastronomicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni szkolnych w pomoce dydaktyczne w ramach projektu pn. „Zawodowcy z Ekonomika” - Część 1: Meble gastronomiczne do pracowni gastronomicznej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy,
Los: LOT-0002
Titel: Specjalistyczny sprzęt i elementy wyposażenia pracowni logistycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni szkolnych w pomoce dydaktyczne w ramach projektu pn. „Zawodowcy z Ekonomika” - Część 2: Specjalistyczny sprzęt i elementy wyposażenia pracowni logistycznej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung, 35820000 Hilfsausrüstung, 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0003
Titel: Pomoce dydaktyczne do pracowni usług fryzjerskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni szkolnych w pomoce dydaktyczne w ramach projektu pn. „Zawodowcy z Ekonomika” - Część 3: Pomoce dydaktyczne do pracowni usług fryzjerskich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Los: LOT-0004
Titel: Specjalistyczne oprogramowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni szkolnych w pomoce dydaktyczne w ramach projektu pn. „Zawodowcy z Ekonomika” - Część4: Specjalistyczne oprogramowanie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.