126066-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Czaplinek
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Czaplinek
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Czaplinek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 1 do SWZ. Wszystkie wymagania stanowią warunki minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji